नेदरल्याण्डले यसरी हान्यो स्पेनलाई ५ गोल (भिडियोसहित)

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: ३१ जेष्ठ २०७१, शनिबार ०४:३५

Van parsiसन् २०१० को विश्वकप फुटबलको फाइनलमा स्पेनसंग पराजित हुदै उपाधि विमुख हुनुपरेको पिडाको बदला नेदरल्याण्डले गएराती लिएको छ । विश्वकप फुटबल प्रतियोगिता अन्तर्गत गएराती सम्पन्न खेलमा नेदरल्याण्डले स्पेनलाई ५–१ ले पराजित गर्यो । फराकिलो जित दिलाउन नेदरल्याण्डका लागि नेदरल्यान्ड्सका रोबिन भान पर्सी र आर्जेन रोबिनले समान दुई–दुई तथा स्टेफनले एक गोल गरे । स्पेनका ओलेन्सोले पेनाल्टीमार्फत गोल गर्दै स्पेनलाई अग्रता दिलाएपनि जितका लागि पर्याप्त भएन । स्पेन र नेदरल्याण्डबीच भएको खेलमा कस्ता कस्ता गोल सम्भव भए, भिडियो हेर्नुहोस्–

[youtube id=”_OVAa8a6_pY” width=”600″ height=”350″]

(Visited 202 times, 1 visits today)

३१ जेष्ठ २०७१, शनिबार ०४:३५ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

जनकपुर आउन पाउँदा धन्य छु : मुख्यमन्त्री योगी

धनुषा । भारतको उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री योगी आदित्यनाथले जनपुरधाम आउन पाउँदा धन्य भएको बताएका छन्। विवाह पंचमीको अवसरमा जन्ती बनेर जनकपुर आएका योगीले आगन्तुपक पुस्तिकामा जनकपुरधाममा पूजा अर्चना गर्न.....

१० वर्षमा साढे दुई गुणा मुद्दा बढ्यो

काठमाडौं । नेपालमा दश वर्षको अवधिमा उल्लेख मात्रमा मुद्दा संख्‍या बढेको छ । सर्वोच्च अदालतले संक्षिप्त रुपमा.....

संवाद

सबै
‘वीपीको राष्ट्रवाद यथार्थपरक थियो, अहिलेको राष्ट्रवाद नारापरक छ’

आधुनिक नेपाली राजनीतिका शिखरपुरुष , प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री, प्रजातान्त्रिक समाजवादका प्रवर्तक, जननायक वीपी कोइरालाको जन्मजयन्तीका अवसरमा वीपी विचारका..

Popular Posts