शिवजीसंग वर माग्न व्यस्त गायत्री

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: ३१ श्रावण २०७१, शनिबार १२:५५

gayatri-315x255काठमाडौं । चर्चित गायिका गायत्री थापा यतिबेला भगवान शिवजीसंग वर माग्न व्यस्त छिन् । तर उनी कुनै शिवालय वा मन्दिर भने धाइरहेकी छैनन् । आफ्नो छैटौं गीति एल्बम ‘वर माग्छु शिवजी’ को चर्चासंगै तीजका कार्यक्रमहरुमा उनी घन्किरहेकी हुन् ।

शिवदर्शन डिजिटल प्रा.लि.ले उत्पादन तथा वितरण गरेको गायत्रीको सो एल्बमको शीर्ष गीत ‘वर माग्छु शिवजी’ मा उनलाई गायक एवं संगीकार राजु सुनामले सघाएका छन् । आफ्नो चौथो तीज गित संग्रह यसपटक सार्वजनिक गरेकी गायत्री एल्बमको सफलताबाट उत्साहित छिन् । “गीतले सोचेभन्दा बढी सफलता पाइरहेको छ । विभिन्न कार्यक्रमहरुमा बजाएको पाएको छु । भिडियो पनि उत्कृष्ट बनेकाले टेलिभिजन र युट्युवमा दर्शकहरुको माया बटुलीरहेकी छु ।” गायिका थापाले जनसवालसंग भनिन् ।

Like onlyतीज भाकाका विभिन्न ६ गितहरु समावेश गरिएका छन् । सबै गितले चर्चा पाइरहेको गायिका थापाको दावी छ । एल्बममा पूर्णकला बि.सी.,पशुपति शर्मा, रामजी खाँड, देवी घर्ति लगायतको आवाज सुन्न सकिन्छ । पछिल्लो समय शिवजीलाई जोडेर तीजको गीत बनाउने लहर नै आएको छ । गायिका गायत्री थापाले पनि शिवजीलाई जोडेरै एल्बमको नाम राखेकी छिन् । आखिर किन त ? उनी भन्छिन् “ तीज पर्व आफैमा भगवान शिवजीको भक्तिगान गाउने पर्व हो । त्यसमा पनि म त शिवजीकै भक्त पनि हुँ । शिवजीप्रतिको आस्थाकै कारण शिवजीसंग जोडेर गीत लेखेर गाएकी हुँ ।”

पछिल्लो समय तीजका गीतमा भड्किला र अश्लील शब्द र र दृश्यहरुको प्रयोग बढ्दै गइरहेकोप्रति चिन्तित गायिका थापा मौलिकता झल्कने गीतहरु नै दर्शकको रोजाईमा पर्ने बताउछिन् । आफ्ना गीतहरुपनि परिवारसंगै बसेर हेर्न,सुन्न र रमाउन सकिने खालको भएको उनले बताइन् ।

तीजको समयमा तीजसम्बन्धी गीतहरुको बाढी नै लाग्ने गर्दछ । यस्तो बेलामा गीत चलाउनै मुस्किल हुन्छ । गायिका थापा गीतको बजार जटिल बन्दै गएको स्वीकार्छिन् । एल्बम निकालेर अहिलेसम्म घाटा व्यहोर्न नपरेकोले उनी सन्तुष्ट नै छिन् । गीत संगीतका अलावा व्यापार व्यवसायमा पनि सक्रिय गुल्मेली गायिका तीज सकिएलगत्तै आधुनिक गीतको एल्बम निकाल्ने तयारीमा रहेको बताउँछिन् ।

भिडियो हेर्नुहोस्–

[youtube id=”mZAhBkQKHPk#t=14″ width=”600″ height=”350″]

Like

(Visited 131 times, 1 visits today)

३१ श्रावण २०७१, शनिबार १२:५५ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

बजेटका कमजोरी लुकाउन नेकपाका सांसदलाई ह्वीप !

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सरकारी ढुकुटी बलियो नभएको अवस्थामा बजेट ल्याइएकाले त्यस मर्मलाई बुझेर प्रस्तुत हुन पार्टीका सांसदलाई निर्देशन दिएका छन्.....

अरुण तेस्रोको सुरुङ खन्ने क्रममा चार जनाको मृत्यु

संखुवासभा । अरुण तेस्रोको सुरुङ खन्ने क्रममा संखुवासभाको मकालु गाउँपालिकाको फ्याक्सिन्दामा चार जना कामदारको.....

संविधान संशोधन नभएसम्म सरकारमा जान्नौँ : महतो

लहान । राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल अध्यक्षमण्डलका सदस्य राजेन्द्र महतोले संविधान संशोधन नभएसम्म आफ्नो दल.....

स्पेन–पोर्चुगल बराबर, रोनाल्डोको ह्याट्रिक

मस्को । - २०१८ फिफा विश्वकपको समूह 'बी' को खेलमा स्पेन र पोर्चुगलले ३-३ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाढेका छन्।.....

तालिवान प्रमुख नेता फाज्लुल्लाह अफगानिस्तानमा मारिए

काबुल । पाकिस्तानका तालिवान नेता मुल्लाह फाज्लुल्लाह अफगानिस्तानमा मारिएका छन् । अफगानिस्तानको कुन्नर.....

Popular Posts