शिवजीसंग वर माग्न व्यस्त गायत्री

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: ३१ श्रावण २०७१, शनिबार १२:५५

gayatri-315x255काठमाडौं । चर्चित गायिका गायत्री थापा यतिबेला भगवान शिवजीसंग वर माग्न व्यस्त छिन् । तर उनी कुनै शिवालय वा मन्दिर भने धाइरहेकी छैनन् । आफ्नो छैटौं गीति एल्बम ‘वर माग्छु शिवजी’ को चर्चासंगै तीजका कार्यक्रमहरुमा उनी घन्किरहेकी हुन् ।

शिवदर्शन डिजिटल प्रा.लि.ले उत्पादन तथा वितरण गरेको गायत्रीको सो एल्बमको शीर्ष गीत ‘वर माग्छु शिवजी’ मा उनलाई गायक एवं संगीकार राजु सुनामले सघाएका छन् । आफ्नो चौथो तीज गित संग्रह यसपटक सार्वजनिक गरेकी गायत्री एल्बमको सफलताबाट उत्साहित छिन् । “गीतले सोचेभन्दा बढी सफलता पाइरहेको छ । विभिन्न कार्यक्रमहरुमा बजाएको पाएको छु । भिडियो पनि उत्कृष्ट बनेकाले टेलिभिजन र युट्युवमा दर्शकहरुको माया बटुलीरहेकी छु ।” गायिका थापाले जनसवालसंग भनिन् ।

Like onlyतीज भाकाका विभिन्न ६ गितहरु समावेश गरिएका छन् । सबै गितले चर्चा पाइरहेको गायिका थापाको दावी छ । एल्बममा पूर्णकला बि.सी.,पशुपति शर्मा, रामजी खाँड, देवी घर्ति लगायतको आवाज सुन्न सकिन्छ । पछिल्लो समय शिवजीलाई जोडेर तीजको गीत बनाउने लहर नै आएको छ । गायिका गायत्री थापाले पनि शिवजीलाई जोडेरै एल्बमको नाम राखेकी छिन् । आखिर किन त ? उनी भन्छिन् “ तीज पर्व आफैमा भगवान शिवजीको भक्तिगान गाउने पर्व हो । त्यसमा पनि म त शिवजीकै भक्त पनि हुँ । शिवजीप्रतिको आस्थाकै कारण शिवजीसंग जोडेर गीत लेखेर गाएकी हुँ ।”

पछिल्लो समय तीजका गीतमा भड्किला र अश्लील शब्द र र दृश्यहरुको प्रयोग बढ्दै गइरहेकोप्रति चिन्तित गायिका थापा मौलिकता झल्कने गीतहरु नै दर्शकको रोजाईमा पर्ने बताउछिन् । आफ्ना गीतहरुपनि परिवारसंगै बसेर हेर्न,सुन्न र रमाउन सकिने खालको भएको उनले बताइन् ।

तीजको समयमा तीजसम्बन्धी गीतहरुको बाढी नै लाग्ने गर्दछ । यस्तो बेलामा गीत चलाउनै मुस्किल हुन्छ । गायिका थापा गीतको बजार जटिल बन्दै गएको स्वीकार्छिन् । एल्बम निकालेर अहिलेसम्म घाटा व्यहोर्न नपरेकोले उनी सन्तुष्ट नै छिन् । गीत संगीतका अलावा व्यापार व्यवसायमा पनि सक्रिय गुल्मेली गायिका तीज सकिएलगत्तै आधुनिक गीतको एल्बम निकाल्ने तयारीमा रहेको बताउँछिन् ।

भिडियो हेर्नुहोस्–

[youtube id=”mZAhBkQKHPk#t=14″ width=”600″ height=”350″]

Like

(Visited 131 times, 1 visits today)

३१ श्रावण २०७१, शनिबार १२:५५ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

जनकपुर आउन पाउँदा धन्य छु : मुख्यमन्त्री योगी

धनुषा । भारतको उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री योगी आदित्यनाथले जनपुरधाम आउन पाउँदा धन्य भएको बताएका छन्। विवाह पंचमीको अवसरमा जन्ती बनेर जनकपुर आएका योगीले आगन्तुपक पुस्तिकामा जनकपुरधाममा पूजा अर्चना गर्न.....

१० वर्षमा साढे दुई गुणा मुद्दा बढ्यो

काठमाडौं । नेपालमा दश वर्षको अवधिमा उल्लेख मात्रमा मुद्दा संख्‍या बढेको छ । सर्वोच्च अदालतले संक्षिप्त रुपमा.....

संवाद

सबै
‘वीपीको राष्ट्रवाद यथार्थपरक थियो, अहिलेको राष्ट्रवाद नारापरक छ’

आधुनिक नेपाली राजनीतिका शिखरपुरुष , प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री, प्रजातान्त्रिक समाजवादका प्रवर्तक, जननायक वीपी कोइरालाको जन्मजयन्तीका अवसरमा वीपी विचारका..

Popular Posts