शिवजीसंग वर माग्न व्यस्त गायत्री

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: ३१ श्रावण २०७१, शनिबार १२:५५

gayatri-315x255काठमाडौं । चर्चित गायिका गायत्री थापा यतिबेला भगवान शिवजीसंग वर माग्न व्यस्त छिन् । तर उनी कुनै शिवालय वा मन्दिर भने धाइरहेकी छैनन् । आफ्नो छैटौं गीति एल्बम ‘वर माग्छु शिवजी’ को चर्चासंगै तीजका कार्यक्रमहरुमा उनी घन्किरहेकी हुन् ।

शिवदर्शन डिजिटल प्रा.लि.ले उत्पादन तथा वितरण गरेको गायत्रीको सो एल्बमको शीर्ष गीत ‘वर माग्छु शिवजी’ मा उनलाई गायक एवं संगीकार राजु सुनामले सघाएका छन् । आफ्नो चौथो तीज गित संग्रह यसपटक सार्वजनिक गरेकी गायत्री एल्बमको सफलताबाट उत्साहित छिन् । “गीतले सोचेभन्दा बढी सफलता पाइरहेको छ । विभिन्न कार्यक्रमहरुमा बजाएको पाएको छु । भिडियो पनि उत्कृष्ट बनेकाले टेलिभिजन र युट्युवमा दर्शकहरुको माया बटुलीरहेकी छु ।” गायिका थापाले जनसवालसंग भनिन् ।

Like onlyतीज भाकाका विभिन्न ६ गितहरु समावेश गरिएका छन् । सबै गितले चर्चा पाइरहेको गायिका थापाको दावी छ । एल्बममा पूर्णकला बि.सी.,पशुपति शर्मा, रामजी खाँड, देवी घर्ति लगायतको आवाज सुन्न सकिन्छ । पछिल्लो समय शिवजीलाई जोडेर तीजको गीत बनाउने लहर नै आएको छ । गायिका गायत्री थापाले पनि शिवजीलाई जोडेरै एल्बमको नाम राखेकी छिन् । आखिर किन त ? उनी भन्छिन् “ तीज पर्व आफैमा भगवान शिवजीको भक्तिगान गाउने पर्व हो । त्यसमा पनि म त शिवजीकै भक्त पनि हुँ । शिवजीप्रतिको आस्थाकै कारण शिवजीसंग जोडेर गीत लेखेर गाएकी हुँ ।”

पछिल्लो समय तीजका गीतमा भड्किला र अश्लील शब्द र र दृश्यहरुको प्रयोग बढ्दै गइरहेकोप्रति चिन्तित गायिका थापा मौलिकता झल्कने गीतहरु नै दर्शकको रोजाईमा पर्ने बताउछिन् । आफ्ना गीतहरुपनि परिवारसंगै बसेर हेर्न,सुन्न र रमाउन सकिने खालको भएको उनले बताइन् ।

तीजको समयमा तीजसम्बन्धी गीतहरुको बाढी नै लाग्ने गर्दछ । यस्तो बेलामा गीत चलाउनै मुस्किल हुन्छ । गायिका थापा गीतको बजार जटिल बन्दै गएको स्वीकार्छिन् । एल्बम निकालेर अहिलेसम्म घाटा व्यहोर्न नपरेकोले उनी सन्तुष्ट नै छिन् । गीत संगीतका अलावा व्यापार व्यवसायमा पनि सक्रिय गुल्मेली गायिका तीज सकिएलगत्तै आधुनिक गीतको एल्बम निकाल्ने तयारीमा रहेको बताउँछिन् ।

भिडियो हेर्नुहोस्–

[youtube id=”mZAhBkQKHPk#t=14″ width=”600″ height=”350″]

Like

(Visited 131 times, 1 visits today)

३१ श्रावण २०७१, शनिबार १२:५५ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

कम्युनिष्ट सरकारको कदम , ६ ठाउँमा आन्दोलन गर्न निषेध

काठमाडौं ।  जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौँले राष्ट्रप्रमुख र सरकार प्रमुखको निवास, प्रमुख प्रशासनिक क्षेत्र सिंहदरबार आसपासका छ स्थानलाई निषेधित क्षेत्र तोकेको छ । जिल्ला सुरक्षा समिति, काठमाडौँको.....

‘देउवाको नेतृत्व असफल भयो, अब फेर्नुपर्छ’

चितवन । नेपाली काँग्रेसका महामन्त्री डा शशांक कोइरालाले पार्टीको नेतृत्व परिवर्तन हुनुपर्ने बताएका छन् ।.....

हिम्मत भए निर्वाचन खारेज गर्न सरकारलाई कांग्रेसको चेतावनी

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले केपी ओली नेतृत्व सरकारले सुरुवातमा नै प्रमुख.....

कांग्रेस जोगाउन नेतृत्व फेर्नुपर्छ : सिंह

काठमाडौँ – नेपाली काँग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंहले काँग्रेस विधिअनुसार चल्न नसकेको बताएका छन्। प्राविधिक.....

अति गरे अाेली सरकारकाे क्षति हुन्छ : कांग्रेस

काठमाडौ । नेपाली कांग्रेसका प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारले अघिल्लो सरकारले.....

Popular Posts