प्रचण्डको किचेन क्याबिनेटमा विक्रम पाण्डेको पहुँच, चुनाव जित्न यस्तो रणनीति

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: २८ कार्तिक २०७४, मंगलवार ०२:४८

चितवन । यतिबेला देशकै ध्यान खिचेको छ, चितवन क्षेत्र नम्बर ३ ले । माओवादी केzका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालको समर्थनमा र राप्रपा प्रजातान्त्रिकका उपाध्यक्ष विक्रम पाण्डे नेपाली कांग्रेसको समर्थन यस क्षेत्रबाट प्रतिनिधिसभा सदस्यका लागि उम्मेदवार बनेका छन् ।

निर्वाचनमा प्रतिस्पर्धा कडा हुने देखिएपछि माओवादी अध्यक्ष दाहालले पछिल्लो एकसाता देखि चितवन छाडेका छैनन् । एमालेको समर्थन हुँदा पनि पाण्डेसंगको भिडन्त गा¥हो हुने भएपछि दाहाल यतिबेला कांग्रेस कार्यकर्ता फकाउन खोजिरहेका छन् । तर प्रचण्ड भन्दा कन्फिडेण्ट भएर चुनावमा होमिएका विक्रम पाण्डे भने फरक रणनीतिका साथ चुनाव जित्ने तरखरमा छन् ।

केही दिनअघि चितवनमा माओवादी र एमाले कार्यकर्ताहरुले दिपावली मनाए । कारण थियो, राप्रपा प्रजातान्त्रिकका चितवन अध्यक्ष बद्री तिमिल्सिना माओवादी प्रवेश गर्नु । दाहालपुत्री रेणुसंग भरतपुर महानगरको मेयरमा प्रतिस्पर्धा गरेर ८ हजार मत कटाएका तिमिल्सिनाको आगमनलाई माओवादीले हर्षको रुपमा लिएको थियो । तर यतिबेला चितवनमा बद्रीको भूमिकाको अर्को पाटो चर्चामा छ ।

राप्रपाका एक नेताका अनुसार चितवन ३ मा विक्रम पाण्डेलाई जसरी पनि जिताउने रणनीति अनुसार नै बद्री माओवादी प्रवेश गरेका हुन् । माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेर प्रचण्डको किचेन क्याबिनेटमा पुगेका बद्रीले विक्रमकै लागि काम गरिरहेको बताइन्छ । बद्रीले दाहालको चुनावी रणनीतिबारे नियमितजसो पाण्डेलाई ब्रिफ गर्ने गरेको राप्रपा स्रोत बताउँछ । यही कारण पाण्डेले चितवनका मतदातासामु आत्मविश्वासका साथ आफूलाई प्रस्तुत गरेका छन् ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

२८ कार्तिक २०७४, मंगलवार ०२:४८ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

बजेटका कमजोरी लुकाउन नेकपाका सांसदलाई ह्वीप !

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सरकारी ढुकुटी बलियो नभएको अवस्थामा बजेट ल्याइएकाले त्यस मर्मलाई बुझेर प्रस्तुत हुन पार्टीका सांसदलाई निर्देशन दिएका छन्.....

अरुण तेस्रोको सुरुङ खन्ने क्रममा चार जनाको मृत्यु

संखुवासभा । अरुण तेस्रोको सुरुङ खन्ने क्रममा संखुवासभाको मकालु गाउँपालिकाको फ्याक्सिन्दामा चार जना कामदारको.....

संविधान संशोधन नभएसम्म सरकारमा जान्नौँ : महतो

लहान । राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल अध्यक्षमण्डलका सदस्य राजेन्द्र महतोले संविधान संशोधन नभएसम्म आफ्नो दल.....

स्पेन–पोर्चुगल बराबर, रोनाल्डोको ह्याट्रिक

मस्को । - २०१८ फिफा विश्वकपको समूह 'बी' को खेलमा स्पेन र पोर्चुगलले ३-३ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाढेका छन्।.....

तालिवान प्रमुख नेता फाज्लुल्लाह अफगानिस्तानमा मारिए

काबुल । पाकिस्तानका तालिवान नेता मुल्लाह फाज्लुल्लाह अफगानिस्तानमा मारिएका छन् । अफगानिस्तानको कुन्नर.....

Popular Posts