शाहरुखलाई कसरी उछिन्दै छिन् उनकै छोरीले ?

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: २८ कार्तिक २०७४, मंगलवार ०६:५९

शाहरुख सँग आज के छैन पैसा,प्रतिष्ठा र प्रसिद्धि ? उनी बलिउडमा सफल मात्रै होइन, संघर्षले आज बलिउडमा जुन स्थान बनाए जो-कोहिले सोच्न सम्म सक्ने कुरा होइन।

शाहरुखको उमेर ढल्किदैं छ।चढ्दो उमेरसँगै मानिसका सबैकुरा विस्तारै हराउँदै जान्छ। सुन्दरता,चर्चा,क्षमता यो कसैले पनि रोक्न-छेक्न सक्ने कुरा होइन।उमेर चढे पनि शाहरुखको चर्चा भने कम भएको छैन र उनी यति छिट्टै बलिउड बाट हराउने सेलिब्रेटि पनि होइनन्। तर अहिले बलिउडमा शाहरुखको भन्दा पनि उनको छोरीको धेरै चर्चा चल्न थालेको छ।उनकी छोरी सुहनाले के खाइन्,के लगाइन्,आनीबानी कस्तो छ,यस्तै-यस्तै? मिडियाहरुले उनलाई एकदमै पछ्याउने गर्छन्।

बुधबार आफ्ना बाबु शाहरुख सँग जन्मदिनको पार्टि मनाएर फर्केकी सुहाना र उनका साथीहरुको फोटो मिडिया र सामाजिक संजालमा भाइरल भइहाल्यो। यतिमात्रै होइन, शाहरुखकी छोरीसँग फोटो खिचाउन बलिउडका ठूला सेलिब्रेटिले पनि रहर गरे। जसमा दिपिका पादुकोण र करण जौहर जस्ता चर्चित सेलिब्रेटिहरु थिए।

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

२८ कार्तिक २०७४, मंगलवार ०६:५९ मा प्रकाशित

विशेष

सबै

‘वीपीको राष्ट्रवाद यथार्थपरक थियो, अहिलेको राष्ट्रवाद नारापरक छ’

आधुनिक नेपाली राजनीतिका शिखरपुरुष , प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री, प्रजातान्त्रिक समाजवादका प्रवर्तक, जननायक वीपी कोइरालाको जन्मजयन्तीका अवसरमा वीपी विचारका अध्यता, पूर्व राजदूत , प्राध्यापक डा. जयराज.....

‘संविधान चना चटपटे बेच्ने कागज होइन, संविधान नमान्ने छुट सरकारलाई छैन’

काठमाडौं । प्र्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसले सरकारका संविधान विपरितका क्रियाकलापले प्रजातन्त्र र.....

संवाद

सबै
‘वीपीको राष्ट्रवाद यथार्थपरक थियो, अहिलेको राष्ट्रवाद नारापरक छ’

आधुनिक नेपाली राजनीतिका शिखरपुरुष , प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री, प्रजातान्त्रिक समाजवादका प्रवर्तक, जननायक वीपी कोइरालाको जन्मजयन्तीका अवसरमा वीपी विचारका..

 

 

 

Popular Posts