शाहरुखलाई कसरी उछिन्दै छिन् उनकै छोरीले ?

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: २८ कार्तिक २०७४, मंगलवार ०६:५९

शाहरुख सँग आज के छैन पैसा,प्रतिष्ठा र प्रसिद्धि ? उनी बलिउडमा सफल मात्रै होइन, संघर्षले आज बलिउडमा जुन स्थान बनाए जो-कोहिले सोच्न सम्म सक्ने कुरा होइन।

शाहरुखको उमेर ढल्किदैं छ।चढ्दो उमेरसँगै मानिसका सबैकुरा विस्तारै हराउँदै जान्छ। सुन्दरता,चर्चा,क्षमता यो कसैले पनि रोक्न-छेक्न सक्ने कुरा होइन।उमेर चढे पनि शाहरुखको चर्चा भने कम भएको छैन र उनी यति छिट्टै बलिउड बाट हराउने सेलिब्रेटि पनि होइनन्। तर अहिले बलिउडमा शाहरुखको भन्दा पनि उनको छोरीको धेरै चर्चा चल्न थालेको छ।उनकी छोरी सुहनाले के खाइन्,के लगाइन्,आनीबानी कस्तो छ,यस्तै-यस्तै? मिडियाहरुले उनलाई एकदमै पछ्याउने गर्छन्।

बुधबार आफ्ना बाबु शाहरुख सँग जन्मदिनको पार्टि मनाएर फर्केकी सुहाना र उनका साथीहरुको फोटो मिडिया र सामाजिक संजालमा भाइरल भइहाल्यो। यतिमात्रै होइन, शाहरुखकी छोरीसँग फोटो खिचाउन बलिउडका ठूला सेलिब्रेटिले पनि रहर गरे। जसमा दिपिका पादुकोण र करण जौहर जस्ता चर्चित सेलिब्रेटिहरु थिए।

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

२८ कार्तिक २०७४, मंगलवार ०६:५९ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

जनकपुर आउन पाउँदा धन्य छु : मुख्यमन्त्री योगी

धनुषा । भारतको उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री योगी आदित्यनाथले जनपुरधाम आउन पाउँदा धन्य भएको बताएका छन्। विवाह पंचमीको अवसरमा जन्ती बनेर जनकपुर आएका योगीले आगन्तुपक पुस्तिकामा जनकपुरधाममा पूजा अर्चना गर्न.....

१० वर्षमा साढे दुई गुणा मुद्दा बढ्यो

काठमाडौं । नेपालमा दश वर्षको अवधिमा उल्लेख मात्रमा मुद्दा संख्‍या बढेको छ । सर्वोच्च अदालतले संक्षिप्त रुपमा.....

संवाद

सबै
‘वीपीको राष्ट्रवाद यथार्थपरक थियो, अहिलेको राष्ट्रवाद नारापरक छ’

आधुनिक नेपाली राजनीतिका शिखरपुरुष , प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री, प्रजातान्त्रिक समाजवादका प्रवर्तक, जननायक वीपी कोइरालाको जन्मजयन्तीका अवसरमा वीपी विचारका..

Popular Posts