सान्चेजको दुई खेलमा आर्सनलको जित

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: १४ पुष २०७४, शुक्रबार ०२:०४

एजेन्सी । एलेक्स सान्चेजले दोस्रो हाफमा चार मिनेटको अन्तरमा दुई गोल गरेपछि आर्सनलले प्रिमियर लिगमा क्रिस्टल प्यालेसलाई ३–२ ले पराजित गरेको छ । खेलको २५औँ मिनेटमा स्क्रोदान मुस्ताफीले गोल गर्दै आर्सनललाई अग्रता दिलाएका थिए ।

४९औँ मिनेटमा आन्द्रे टाउसन्डले प्यालेसका लागि बराबरी गोल फर्काए । तर सान्चेजले ६२औँ र ६६औँ मनेटमा लगातार दुई गोल गरेपछि आर्सनलले ३–१ को अग्रता बनायो । ८९औँ मिनेटमा जेम्स टोमकिसन्सले एक गोल फर्काएपनि घरेलु टोली प्यालेसको हार टार्न पर्याप्त भएन ।

जितपछि २० खेलबाट टोटनहमसंगै समान ३७ अंक जोडेको आर्सन गोलअन्तरमा पछि पर्दै छैटौँ स्थानमा यथावत छ । यस सिजन अपराजित रहेको म्यानचेष्टर सिटी ५८ अंकका साथ पहिलो स्थानमा छ भने ४३ अंकका साथ म्यानचेष्टर युनाइटेड दोस्रो, ४२ अंक जोडेको चेल्सी तेस्रो तथा ३८ अंक रहेको लिभरपुल चौथो स्थानमा छन् ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

१४ पुष २०७४, शुक्रबार ०२:०४ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

९ लाख तेस्रो लिङ्गी मध्ये १ सय ६७ को मात्रै नागरिकता

काठमाडौं । नेपालमा ९ लाख यौनिक तथा लैंगिक अल्पसंख्यक समुदायका व्यक्ति रहेको एक तथ्यांकले देखाएको छ । जसअन्तर्गत समलिङ्गी पुरुष, समलिङ्गी महिला, तेस्रो लिङ्गी पुरुष, तेस्रो लिङ्गी महिला, द्धिलिङ्गी महिला,.....

विधिसम्मत नियुक्ति खारेज गरिएकोमा देउवा रुष्ट

मन्थली । नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरवहादुर देउवाले आफू नेतृत्वको सरकारले विधि सम्बत गरेका राजनीतिक नियुक्ती.....

कोशीको बहाव बढ्दो, नआत्तिन प्रशासनको आग्रह

सुनसरी । पूर्वमा लगातार वर्षा भएसँगै सप्तकोशी नदीको बहावमा घटी–बढी हुने क्रम जारी छ । बुधबार बिहान आठ बजे कोशी.....

सडक बनाउन माग गर्दै चक्काजाम

काठमाडौं । चाबहिल–बौद्ध–जोरपाटी–साँखु र सुन्दरीजल सडक बिस्तार एवं निर्माण छिटो हुनुपर्ने माग राखी आज बिहान.....

काठमाडौंमा १ सय ४३ स्थानमा पार्किङको व्यवस्था तर समस्या उस्तै !

अच्यूत रेग्मी । ट्राफिक व्यवस्थापनलाई सहज बनाउनका लागि उपत्यकाको १४३ स्थानमा दुईपांग्रे र चारपांग्रे सवारी.....

Popular Posts