सान्चेजको दुई खेलमा आर्सनलको जित

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: १४ पुष २०७४, शुक्रबार ०२:०४

एजेन्सी । एलेक्स सान्चेजले दोस्रो हाफमा चार मिनेटको अन्तरमा दुई गोल गरेपछि आर्सनलले प्रिमियर लिगमा क्रिस्टल प्यालेसलाई ३–२ ले पराजित गरेको छ । खेलको २५औँ मिनेटमा स्क्रोदान मुस्ताफीले गोल गर्दै आर्सनललाई अग्रता दिलाएका थिए ।

४९औँ मिनेटमा आन्द्रे टाउसन्डले प्यालेसका लागि बराबरी गोल फर्काए । तर सान्चेजले ६२औँ र ६६औँ मनेटमा लगातार दुई गोल गरेपछि आर्सनलले ३–१ को अग्रता बनायो । ८९औँ मिनेटमा जेम्स टोमकिसन्सले एक गोल फर्काएपनि घरेलु टोली प्यालेसको हार टार्न पर्याप्त भएन ।

जितपछि २० खेलबाट टोटनहमसंगै समान ३७ अंक जोडेको आर्सन गोलअन्तरमा पछि पर्दै छैटौँ स्थानमा यथावत छ । यस सिजन अपराजित रहेको म्यानचेष्टर सिटी ५८ अंकका साथ पहिलो स्थानमा छ भने ४३ अंकका साथ म्यानचेष्टर युनाइटेड दोस्रो, ४२ अंक जोडेको चेल्सी तेस्रो तथा ३८ अंक रहेको लिभरपुल चौथो स्थानमा छन् ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

१४ पुष २०७४, शुक्रबार ०२:०४ मा प्रकाशित

मूल खबर

सबै

बद्री पाण्डे राष्ट्रिसभा सासंद बन्ने पक्का

काठमाडौं । काँग्रेसले प्रदेश ७ बाट राष्ट्रिय सभा सदस्य निर्वाचनका उम्मेदवारको नाम टुंगो लगाएको छ । सोमबार बसेको बैठकले प्रदेश ७ बाट उम्मेदवारी दिने चार जनाको नाम टुंगो लगाएको छ । बैठकले प्रदेश ७ बाट बद्री.....

हलेसीधामबाट देउवा विरुद्ध यस्तो निर्णय !

खोटाङ। नेपाली काँग्रेसका जिल्ला सभापतिहरुले सभापतिहरुको राष्ट्रिय भेला र पार्टी महासमिति बैठक तत्काल बोलाउन.....

सिद्धान्त नमिले एमालेसंग एकता गरिन्न : शक्ति बस्नेत

काठमाडौं । नेकपा माओवादीका केन्द्रका नेता शक्तिबहादुर बस्नेतलेतत्काल पार्टी एकता गरेर नयाँ कम्युनिष्ट.....

आज सरस्वती पूजा, यसरी मनाउनु उपयुक्त

काठमाडौं । आज सरस्वती पूजाको दिन हो । सरकारले आजको दिन शैक्षिक संस्थाहरुमा विदा दिएको छ । सरस्वती ज्ञान-विज्ञान,.....

किम जोङ उनले किन बोलाए प्रचण्डलाई ?

काठमाडौं । नेपालका लागि उत्तर कोरियाका राजदूत किम योङ हाकले पूर्व प्रधानमन्त्री एवं माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष.....

Popular Posts