प्रचण्डले भनेको षड्यन्त्र के हो ? कसले गर्दैछ ?

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: ५ फाल्गुन २०७४, शनिबार १३:१८

महोत्तरी । माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल पार्टी एकताको विषयलाई लिएर दुःखेसो पोख्न थालेका छन् । महोत्तरीमा आयोजित सभा तथा पार्टी प्रवेश कार्यक्रममा उनले ‘निर्वाचनमा झन्डै दुई तिहाई बहुमत आइसकेपछि कहिले माओवादी, कहिले एमालेलाई प्रलोभन र धम्की दिएर गठबन्धन टुटाउने षड्यन्त्र भइरहेको छ’–भने ।

कार्यकर्तातिर हेर्दै उनले भने, ‘तपाईहरु सतर्क रहनु होला । कसैको षड्यन्त्रमा हामी फस्नु हुँदैन । जनता कोही दिग्भ्रमित नहुन् । एउटा ऐतिहासिक मिसन हामीले सुरु गरेका छौंँ । नयाँ युग निर्माण गर्ने । शहीद र अग्रजहरुले देखेका क्रान्तिको सपना पूरा गर्न निरन्तर अघि बढ्नुपर्छ ।’

उनले जनता, सिंगै पार्टीका नेता, कार्यकर्ताहरु आफैं अगाडि नआएसम्म मिसन पूरा हुँदैन, भने । अध्यक्ष दाहालले एक–दुई जना नेतामा भर परेर विकास, समृद्धि र समाजवादसम्म पुग्न नसकिने बताए । वाम गठबन्धनप्रति जनताले ठूलो आशा, अपेक्षा गरेको भन्दै त्यसलाई पूर्णता दिन सरकारलाई पूर्णता दिइ अघि बढ्ने उनले सुनाए ।

तर, उनले पार्टी एकतालाई निष्कर्षमा लैजान दुबै पार्टीभित्र दबाब बढाउनुपर्ने आवश्यकता भने औँल्याएका छन्  । उनले एमाले र माओवादी नेता, कार्यकर्तासहित आम जनसमुदायलाई विभिन्न षड्यन्त्रप्रति सचेत रहन भनेका छन् ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

५ फाल्गुन २०७४, शनिबार १३:१८ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

एकदिवसीय मान्यतासंगै नेपाली क्रिकेटले ८ करोड पाउने,अरु के–के पाइन्छ ?

काठमाडौं । एकदिवसीय मान्यता पाउनु भनेको नेपाल जस्तो देशको लागि क्रिकेटमा निकै ठूलो फड्को हुनेछ। अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट परिषद (आइसिसि) ले वार्षिक ७ देखि ८ करोड रूपैयाँसम्म बजेट छुट्याएको हुन्छ जसले स्तरीय.....

गगन र विश्वप्रकाशलाई कार्यकर्ताले घेरे, मिलेर जान दवाव !

काठमाडौं । गत सोमबार नेपाली कांग्रेसका पूर्व आमन्त्रित केन्द्रीय सदस्य महेन्द्र शर्मा एवं नेविसंघ.....

बाबुराम मरेपछि नर्क जाने प्रचण्डको दावी

काठमाडौ– माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालले नयाँ शक्ति पार्टी नेपालका संयोजक  बाबुराम भट्टराईलाई माउ.....

राष्ट्रियसभा अध्यक्षद्वारा शपथ ग्रहण

काठमाडौँ । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले राष्ट्रियसभाका नवनिर्वाचित अध्यक्ष गणेशप्रसाद तिमिल्सिनालाई आज.....

प्रधानन्यायाधीश गोपाल पराजुलीले राजीनामा दिए

काठमाडौं । लामो विवादपछि प्रधानन्यायाधीश पदबाट गोपाल पराजुलीले राजीनामा दिएका छन्। राष्ट्रपति विद्यादेवी.....

Popular Posts