प्रचण्डले भनेको षड्यन्त्र के हो ? कसले गर्दैछ ?

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: ५ फाल्गुन २०७४, शनिबार १३:१८

महोत्तरी । माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल पार्टी एकताको विषयलाई लिएर दुःखेसो पोख्न थालेका छन् । महोत्तरीमा आयोजित सभा तथा पार्टी प्रवेश कार्यक्रममा उनले ‘निर्वाचनमा झन्डै दुई तिहाई बहुमत आइसकेपछि कहिले माओवादी, कहिले एमालेलाई प्रलोभन र धम्की दिएर गठबन्धन टुटाउने षड्यन्त्र भइरहेको छ’–भने ।

कार्यकर्तातिर हेर्दै उनले भने, ‘तपाईहरु सतर्क रहनु होला । कसैको षड्यन्त्रमा हामी फस्नु हुँदैन । जनता कोही दिग्भ्रमित नहुन् । एउटा ऐतिहासिक मिसन हामीले सुरु गरेका छौंँ । नयाँ युग निर्माण गर्ने । शहीद र अग्रजहरुले देखेका क्रान्तिको सपना पूरा गर्न निरन्तर अघि बढ्नुपर्छ ।’

उनले जनता, सिंगै पार्टीका नेता, कार्यकर्ताहरु आफैं अगाडि नआएसम्म मिसन पूरा हुँदैन, भने । अध्यक्ष दाहालले एक–दुई जना नेतामा भर परेर विकास, समृद्धि र समाजवादसम्म पुग्न नसकिने बताए । वाम गठबन्धनप्रति जनताले ठूलो आशा, अपेक्षा गरेको भन्दै त्यसलाई पूर्णता दिन सरकारलाई पूर्णता दिइ अघि बढ्ने उनले सुनाए ।

तर, उनले पार्टी एकतालाई निष्कर्षमा लैजान दुबै पार्टीभित्र दबाब बढाउनुपर्ने आवश्यकता भने औँल्याएका छन्  । उनले एमाले र माओवादी नेता, कार्यकर्तासहित आम जनसमुदायलाई विभिन्न षड्यन्त्रप्रति सचेत रहन भनेका छन् ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

५ फाल्गुन २०७४, शनिबार १३:१८ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

बजेटका कमजोरी लुकाउन नेकपाका सांसदलाई ह्वीप !

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सरकारी ढुकुटी बलियो नभएको अवस्थामा बजेट ल्याइएकाले त्यस मर्मलाई बुझेर प्रस्तुत हुन पार्टीका सांसदलाई निर्देशन दिएका छन्.....

अरुण तेस्रोको सुरुङ खन्ने क्रममा चार जनाको मृत्यु

संखुवासभा । अरुण तेस्रोको सुरुङ खन्ने क्रममा संखुवासभाको मकालु गाउँपालिकाको फ्याक्सिन्दामा चार जना कामदारको.....

संविधान संशोधन नभएसम्म सरकारमा जान्नौँ : महतो

लहान । राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल अध्यक्षमण्डलका सदस्य राजेन्द्र महतोले संविधान संशोधन नभएसम्म आफ्नो दल.....

स्पेन–पोर्चुगल बराबर, रोनाल्डोको ह्याट्रिक

मस्को । - २०१८ फिफा विश्वकपको समूह 'बी' को खेलमा स्पेन र पोर्चुगलले ३-३ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाढेका छन्।.....

तालिवान प्रमुख नेता फाज्लुल्लाह अफगानिस्तानमा मारिए

काबुल । पाकिस्तानका तालिवान नेता मुल्लाह फाज्लुल्लाह अफगानिस्तानमा मारिएका छन् । अफगानिस्तानको कुन्नर.....

Popular Posts