आर्मी झापा गोल्डकपको फाइनलमा

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: २८ फाल्गुन २०७४, सोमबार ०२:०२

झापा गोल्डकपको फाइनलमा प्रवेश गरेसँगै त्रिभुवन आर्मी क्लबले उपाधिका लागि आयोजक टोली झापा ११ सँग खेल्ने तय गरेको छ। शनिबार दोस्रो सेमिफाइनल खेलमा मनाङक मस्र्याङदी क्लबलाई १–० गोलअन्तरले हराउँदै आर्मी दोस्रोपटक फाइनल पुग्यो। झापाको भने तेस्रो फाइनल हुनेछ। आर्मीको जितमा राष्ट्रिय टोलीका स्ट्राइकर नवयुग श्रेष्ठको एकमात्र गोल निर्णायक बन्यो। नवयुगले खेल शुरु भएको दोस्रो मिनेटमै गरेको गोल नै आर्मीलाई फाइनल पुग्न पर्याप्त भएको थियो। नवयुगले पोस्टको दायाँ बार च्याप्दै गरेको बलले जाली चुमेको थियो। डिफेन्डिङ च्याम्पियन मनाङ मस्र्याङदीका लागि यस पटक सेमिफाइनलबाटै घर फर्किन बाध्य भयो।

आर्मीले गोल हुने केही अवसर गुमाएको थियो। ४५औं मिनेटमा मनाङका सबै खेलाडी बिट भइसकेको अवस्थामा आर्मीका टंक बस्नेतले गोल गर्न सकेनन्। गोलकिपर दिनेश थापा मगरलाई क्रस गरेर प्रहार भएको बल पोस्ट नजिकैबाट बाहिरिएको थियो। नवयुगले २ पटक मनाङका सबै खेलाडी अगाडि बढेको अवस्थामा पाएको अवसरसमेत खेर फालेका थिए।

यस्तै तीन विदेशी खेलाडीसहित मैदानमा उत्रिएको मनाङका लागि १० मिनेटमा भिक्टोरले गरेको प्रहार पोस्टमा लागेर फर्किएको थियो। २४औं मिनेटमा सुजल श्रेष्ठले गरेको क्रसमा बिमल रानाले डि बक्सबाट फितलो प्रहार गर्न पुगे। ५९औं मिनेटमा विशाल राइको क्रसमा अञ्जन विष्टले गरेको हेडर आर्मीका गोलरक्षक बिकेश कुथुले पन्च गरेर बाहिर फ्याँकिदिएका थिए। कुथुले म्यान अफ द म्याच घोषित हुँदै नगद २५ हजार रूपियाँ पुरस्कार प्राप्त गरेका थिए।

(Visited 1 times, 1 visits today)

२८ फाल्गुन २०७४, सोमबार ०२:०२ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

एकदिवसीय मान्यतासंगै नेपाली क्रिकेटले ८ करोड पाउने,अरु के–के पाइन्छ ?

काठमाडौं । एकदिवसीय मान्यता पाउनु भनेको नेपाल जस्तो देशको लागि क्रिकेटमा निकै ठूलो फड्को हुनेछ। अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट परिषद (आइसिसि) ले वार्षिक ७ देखि ८ करोड रूपैयाँसम्म बजेट छुट्याएको हुन्छ जसले स्तरीय.....

गगन र विश्वप्रकाशलाई कार्यकर्ताले घेरे, मिलेर जान दवाव !

काठमाडौं । गत सोमबार नेपाली कांग्रेसका पूर्व आमन्त्रित केन्द्रीय सदस्य महेन्द्र शर्मा एवं नेविसंघ.....

बाबुराम मरेपछि नर्क जाने प्रचण्डको दावी

काठमाडौ– माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालले नयाँ शक्ति पार्टी नेपालका संयोजक  बाबुराम भट्टराईलाई माउ.....

राष्ट्रियसभा अध्यक्षद्वारा शपथ ग्रहण

काठमाडौँ । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले राष्ट्रियसभाका नवनिर्वाचित अध्यक्ष गणेशप्रसाद तिमिल्सिनालाई आज.....

प्रधानन्यायाधीश गोपाल पराजुलीले राजीनामा दिए

काठमाडौं । लामो विवादपछि प्रधानन्यायाधीश पदबाट गोपाल पराजुलीले राजीनामा दिएका छन्। राष्ट्रपति विद्यादेवी.....

Popular Posts