पाटनमा अन्तर्राष्ट्रिय ललित व्यापार मेला हुने

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: २८ फाल्गुन २०७४, सोमबार ०२:०३

ललितपुर– ललितपुरको पाटनमा आगामी बुधबारदेखि ‘अन्तराष्ट्रिय ललित व्यापार मेला’ आयोजना हुने भएको छ । ललितपुर उद्योग वाणिज्य संघले आईतबार ललितपुरमा पत्रकार सम्मेलन गरी मेला आयोजना गर्न लागिएको जानकारी गराएको हो । पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै संघका अध्यक्ष कृष्णलाल महर्जनले संघको स्वर्ण जयन्तीको अवसर पारेर मेला आयोजना गर्न लागिएको स्पष्ट पारे ।  ४ दिनसम्म चल्ने मेलामा नेपालसहित विभिन्न देशका औद्योगिक उत्पादनको प्रर्दशनी हुने व्यवस्था मिलाइएको छ । कृषि, हस्तकला, विज्ञान प्रविधिसहित ९० वटा स्टल रहनेछ ।

मेलाको अवसर पारेर संघले ८९ वर्ष पूरा भएका जेष्ठ नागरिकहरुलाई सम्मान गर्ने कार्यक्रम पनि राखेको छ । त्यसै अवसरमा नेपाल राष्ट्र , टक्सार विभागमार्फत् संघको स्वर्ण जयन्ति लोगो अंकित एक हजारको चाँदीको सिक्का र सय रुपैँयाको साधारण सिक्का पनि निश्कासन गर्ने कार्यक्रम तय गरिएको छ । मेलाको उद्घाटन प्रदेश ३ का मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलले गर्ने कार्यक्रम तय गरिएको पनि संघका अध्यक्ष महर्जनले जानकारी दिए ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

२८ फाल्गुन २०७४, सोमबार ०२:०३ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

एकदिवसीय मान्यतासंगै नेपाली क्रिकेटले ८ करोड पाउने,अरु के–के पाइन्छ ?

काठमाडौं । एकदिवसीय मान्यता पाउनु भनेको नेपाल जस्तो देशको लागि क्रिकेटमा निकै ठूलो फड्को हुनेछ। अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट परिषद (आइसिसि) ले वार्षिक ७ देखि ८ करोड रूपैयाँसम्म बजेट छुट्याएको हुन्छ जसले स्तरीय.....

गगन र विश्वप्रकाशलाई कार्यकर्ताले घेरे, मिलेर जान दवाव !

काठमाडौं । गत सोमबार नेपाली कांग्रेसका पूर्व आमन्त्रित केन्द्रीय सदस्य महेन्द्र शर्मा एवं नेविसंघ.....

बाबुराम मरेपछि नर्क जाने प्रचण्डको दावी

काठमाडौ– माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालले नयाँ शक्ति पार्टी नेपालका संयोजक  बाबुराम भट्टराईलाई माउ.....

राष्ट्रियसभा अध्यक्षद्वारा शपथ ग्रहण

काठमाडौँ । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले राष्ट्रियसभाका नवनिर्वाचित अध्यक्ष गणेशप्रसाद तिमिल्सिनालाई आज.....

प्रधानन्यायाधीश गोपाल पराजुलीले राजीनामा दिए

काठमाडौं । लामो विवादपछि प्रधानन्यायाधीश पदबाट गोपाल पराजुलीले राजीनामा दिएका छन्। राष्ट्रपति विद्यादेवी.....

Popular Posts