गगन र विश्वप्रकाशलाई कार्यकर्ताले घेरे, मिलेर जान दवाव !

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: १ चैत्र २०७४, बिहीबार १४:००

काठमाडौं । गत सोमबार नेपाली कांग्रेसका पूर्व आमन्त्रित केन्द्रीय सदस्य महेन्द्र शर्मा एवं नेविसंघ सहमहामन्त्री साधना घिमिरेको बिहेको भोज भद्रकालीस्थित आर्मी अफिर्सस क्लबमा भइरहेको थियो । अधिकांश कांग्रेस नेता र कार्यकर्ता निम्तालु रहेको भोजमा सबै आ–आफ्नै पारामा ‘इन्ज्वाय’ गर्दै थिए ।

यत्तिकैमा कांग्रेस नेता गगन थापा भोजमा प्रवेश गर्छन् । व्यवस्थापिका संसदको बैठकमा खरो वक्तव्य दिएर प्रधानमन्त्री केपी ओलीलाई अप्ठ्यारोमा पारेकोले कांग्रेसवृत्तमा गगन चर्चामा थिए । भोजका अधिकांश सहभागिहरुले गगनलाई भेट्दै प्रभावकारी वक्तव्यका लागि धन्यवाद भने । केहीबेर गगन कांग्रेस प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्मा नजिकै पुगे । यत्तिकैमा दुवै नेता धेरै शुभचिन्तकहरुद्वारा घेरिए । कांग्रेस युवा नेता टेकराज पौडेल लगायतका नेताहरु पनि त्यहि थिए ।

अधिकांशले गगनलाई संसदको वक्तव्यका लागि धन्यवाद भने । गगनले सो वक्तव्यपछि आफूले धेरै ‘रेस्पोन्स’ पाएको बताए । अधिकांशले भोजमै गगन र विश्वप्रकाशलाई एकजुट हुन र पार्टीको सुधार गर्न आग्रह गरे । गगन र विश्वप्रकाश मिलेर अघि बढे कांग्रेस सबैभन्दा ठूलो दल बन्ने धेरैको सुझाव थियो ।

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

१ चैत्र २०७४, बिहीबार १४:०० मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

बजेटका कमजोरी लुकाउन नेकपाका सांसदलाई ह्वीप !

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सरकारी ढुकुटी बलियो नभएको अवस्थामा बजेट ल्याइएकाले त्यस मर्मलाई बुझेर प्रस्तुत हुन पार्टीका सांसदलाई निर्देशन दिएका छन्.....

अरुण तेस्रोको सुरुङ खन्ने क्रममा चार जनाको मृत्यु

संखुवासभा । अरुण तेस्रोको सुरुङ खन्ने क्रममा संखुवासभाको मकालु गाउँपालिकाको फ्याक्सिन्दामा चार जना कामदारको.....

संविधान संशोधन नभएसम्म सरकारमा जान्नौँ : महतो

लहान । राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल अध्यक्षमण्डलका सदस्य राजेन्द्र महतोले संविधान संशोधन नभएसम्म आफ्नो दल.....

स्पेन–पोर्चुगल बराबर, रोनाल्डोको ह्याट्रिक

मस्को । - २०१८ फिफा विश्वकपको समूह 'बी' को खेलमा स्पेन र पोर्चुगलले ३-३ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाढेका छन्।.....

तालिवान प्रमुख नेता फाज्लुल्लाह अफगानिस्तानमा मारिए

काबुल । पाकिस्तानका तालिवान नेता मुल्लाह फाज्लुल्लाह अफगानिस्तानमा मारिएका छन् । अफगानिस्तानको कुन्नर.....

Popular Posts