गगन र विश्वप्रकाशलाई कार्यकर्ताले घेरे, मिलेर जान दवाव !

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: १ चैत्र २०७४, बिहीबार १४:००

काठमाडौं । गत सोमबार नेपाली कांग्रेसका पूर्व आमन्त्रित केन्द्रीय सदस्य महेन्द्र शर्मा एवं नेविसंघ सहमहामन्त्री साधना घिमिरेको बिहेको भोज भद्रकालीस्थित आर्मी अफिर्सस क्लबमा भइरहेको थियो । अधिकांश कांग्रेस नेता र कार्यकर्ता निम्तालु रहेको भोजमा सबै आ–आफ्नै पारामा ‘इन्ज्वाय’ गर्दै थिए ।

यत्तिकैमा कांग्रेस नेता गगन थापा भोजमा प्रवेश गर्छन् । व्यवस्थापिका संसदको बैठकमा खरो वक्तव्य दिएर प्रधानमन्त्री केपी ओलीलाई अप्ठ्यारोमा पारेकोले कांग्रेसवृत्तमा गगन चर्चामा थिए । भोजका अधिकांश सहभागिहरुले गगनलाई भेट्दै प्रभावकारी वक्तव्यका लागि धन्यवाद भने । केहीबेर गगन कांग्रेस प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्मा नजिकै पुगे । यत्तिकैमा दुवै नेता धेरै शुभचिन्तकहरुद्वारा घेरिए । कांग्रेस युवा नेता टेकराज पौडेल लगायतका नेताहरु पनि त्यहि थिए ।

अधिकांशले गगनलाई संसदको वक्तव्यका लागि धन्यवाद भने । गगनले सो वक्तव्यपछि आफूले धेरै ‘रेस्पोन्स’ पाएको बताए । अधिकांशले भोजमै गगन र विश्वप्रकाशलाई एकजुट हुन र पार्टीको सुधार गर्न आग्रह गरे । गगन र विश्वप्रकाश मिलेर अघि बढे कांग्रेस सबैभन्दा ठूलो दल बन्ने धेरैको सुझाव थियो ।

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

१ चैत्र २०७४, बिहीबार १४:०० मा प्रकाशित

विशेष

सबै

सरकारको ५ महिना ‘कुशासनको मानक थालनी’

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी ओली नेतृत्वको सरकारले ५ महिने अवधी पूरा गरेको छ । ५ महिने कार्यकाललाई ‘सुशासनको मानक थालनी’ दावी गर्दै सरकारले ७४ पृष्ठ लामो उपलब्धी पुस्तिका सार्वजनिक गरेको छ ।.....

अधिनायकवाद विरुद्ध लड्ने कि आफै लडेर सिद्धिने, नेविसंघले सोच्नुपर्छ : उपाध्यक्ष परियार

काठमाडौं । नेपाल विद्यार्थी संघका केन्द्रीय उपाध्यक्ष सागर परियारले विधानअनुसार थप हुने ३ महिनाको अवधिभित्र.....

संवाद

सबै
देउवा पौडेल अभिभावक, दोस्रो पुस्तामा पार्टी नेतृत्व : मिनेन्द्र रिजाल

समसामयिक राजनीतिक विषयमा नेपाली कांग्रेसका नेता एवं सांसद डा. मिनेन्द्र रिजालसंग गरिएको विचारोत्तेजक कुराकानी ।   डा.केसीको अनशन टुंगिएपछि काँग्रेसको धारणा के छ..

 

 

 

Popular Posts