शिक्षामन्त्रीको सम्पत्ति :२३ रोपनी जग्गा, साढे ३ लाख बैंक ब्यालेन्स र रेडीयोमा ५ हजार लगानी

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: २९ चैत्र २०७४, बिहीबार ०३:४४

काठमाडौं । शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री गिरीराजमणि पोखरेलले आफ्नो सम्पत्ति सार्वजनिक गरेका छन् । बुधबार पत्रकार सम्मेलन गरेर मन्त्री पोखरेलले सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गरेका हुन् ।

प्रधानमन्त्री कार्यालयमा पेश गरेको विवरणअनुसार मन्त्री पोखरेलको पैतृक स्रोतबाट प्राप्त खोटाङ रावावेशी गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा कित्ता नं २२५ को १२ रोपनी, २ आना र १० रोपनी, १४ आना २ पैसा १ दाम जग्गा छ । सो जग्गा अंशवण्डाबाट आएको र कनक स्मृति प्रतिष्ठानलाई प्रदान गरेको उनले उल्लेख गरेका छन् ।

मन्त्री पोखरेलको एभरेष्ट बैंक पुलचोक शाखामा ३ लाख ६७ हजार रुपैयाँ छ । रुपाकोट सामुदायिक रेडियो खोटाङमा मन्त्री पोखरेलले ५ हजार लगानी गरेको उल्लेख गरेका छन् । सो रुपैयाँ संविधानसभाको सदस्य, मन्त्री र व्यवस्थापिका संसदको सदस्य हुँदा आर्जन गरेको उनले उल्लेख गरेका छन् । त्यस्तै, उनको नाममा नेपाल बंगलादेश बैंकमा १३ हजार ९ सय ९३ रुपैयाँ छ । जनएकता साप्ताहिकको सम्पादक–प्रकाशक हुँदा सो रकम प्राप्त भएको उनले उल्लेख गरेका छन् ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

२९ चैत्र २०७४, बिहीबार ०३:४४ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

बढ्दो धर्मान्तरबारे प्रथम राष्ट्रपति यादवको चिन्ता

काठमाडौं ।  गणतन्त्र नेपालका प्रथम राष्ट्रपति डा रामवरण यादवले राष्ट्रिय एकता बलियो बनाउन र मुलुकका समस्या समाधान गर्न संविधानको कार्यान्वयन आवश्यक रहेकोा बताउनुभएको छ ।  नेपाली काङ्ग्रेसका वरिष्ठ नेता.....

जनकपुर आउन पाउँदा धन्य छु : मुख्यमन्त्री योगी

धनुषा । भारतको उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री योगी आदित्यनाथले जनपुरधाम आउन पाउँदा धन्य भएको बताएका छन्। विवाह.....

संवाद

सबै
‘वीपीको राष्ट्रवाद यथार्थपरक थियो, अहिलेको राष्ट्रवाद नारापरक छ’

आधुनिक नेपाली राजनीतिका शिखरपुरुष , प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री, प्रजातान्त्रिक समाजवादका प्रवर्तक, जननायक वीपी कोइरालाको जन्मजयन्तीका अवसरमा वीपी विचारका..

Popular Posts