योनिभित्र लागू औषध !

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: ४ श्रावण २०७५, शुक्रबार ०७:३६

काठमाडौं । अमेरिकी प्रहरीले लागू औषध ओसार–पसारको आरोपमा अभियोग लगाएको छ । ती महिलाले योनिभित्र लागूऔषध लुकाएको प्रहरीले भेटेको हो । २० वर्षीया डेसिरी बेवस्टरले योनिभित्र ८२ ग्राम लागू औषध लुकाएकी थिइन् । प्रहरीले मोटर हाँक्दै गर्दा पक्राउ गरेको थियो ।

प्रहरीले उनको साथमा लागू औषध तस्करीमा कारबास भोगी सकेको जराल म्याककुलम पनि साथ रहेका थिए । अधिकारीहरुले म्याककुलमले हेरोइन, कोकिन, जाँगा, मेथ र अन्य लागू औषध बेचेको भन्ने सूचनाको आधारमा प्रहरीले उनीहरुलाई कारबाट बाहिर निकालेको थियो ।

प्रहरीको कुकुरले ड्राइभरको सिटमा बढी खोज्न थालेपछि वेबस्टरमाथि शंका भएको प्रहरीले जनाएको छ ।
वेस्टको स्ट्रिप सर्च गर्दा उनको योनिभित्र केही कुरा लुकाएको देखिएको थियो । त्यसपछि उनको अस्पतालमा सिटीस्क्यान गरिएको थियो । मानिसको हत्केला जस्तो प्लास्टिक ब्याग भेटिएको थियो । त्यसमा कोकिन, हेरोइन, मेथसहित विभिन्न लागू औषध भेटिएको थियो ।

प्रहरीले तस्करहरु लागूऔषध लुकाउने ठाउँको विषयमा सिर्जनशील हुँदै गएको बताएका छन् । प्रहरीले केही गरी सो लागूऔषध वेबस्टरको योनिभित्र फुटेको भए उनको मृत्यु समेत हुने सम्भावना रहेको जनाएको छ । उनीविरुद्ध प्रहरीले ८ प्रकारको मुद्दा चलाएको छ ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

४ श्रावण २०७५, शुक्रबार ०७:३६ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

तीन सय ट्याक्सी चालक कारवाहीमा

काठमाडौं । नियममा नचल्ने ट्याक्सी चालकको चालक अनुमतिपत्र निलम्बन गर्ने विशेष अभियानअन्तर्गत कारवाही तीव्र पारिएको छ । ट्राफिक प्रहरीले करीब एक साताको अवधिमा मात्रै ३०० बढी ट्याक्सी चालकलाई कारवाही गरेको.....

पैँतीसबुँदे घोषणापत्र जारी गर्दै मानवअधिकार महाभेला सम्पन्न

काठमाडौँ । पैँतीसबुँदे घोषणापत्र जारी गर्दै ‘दशौँ राष्ट्रिय मानवअधिकार महाभेला २०१८’ सम्पन्न भएको छ । यही.....

संवाद

सबै
‘वीपीको राष्ट्रवाद यथार्थपरक थियो, अहिलेको राष्ट्रवाद नारापरक छ’

आधुनिक नेपाली राजनीतिका शिखरपुरुष , प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री, प्रजातान्त्रिक समाजवादका प्रवर्तक, जननायक वीपी कोइरालाको जन्मजयन्तीका अवसरमा वीपी विचारका..

Popular Posts