विष्टबारे कारण देखाउन सरकारलाई आदेश

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: १८ भाद्र २०७५, सोमबार ०२:०८

काठमाडौं । तत्कालीन माओवादी सेनामा बाल सैनिकका रुपमा काम गरेका लेनिन बिष्टलाई विदेश जान रोक लगाइएको विषयमा सर्वोच्च अदालतले सरकारका नाममा कारण देखाउ आदेश जारी गरेको छ । सर्वोच्च अदालतका न्यायाधीश आनन्दमोहन भट्टराईको एकल इजलासले गृह मन्त्रालयलाई कारण दिन आदेश गरेको हो ।

बिष्टले आफुलाई बिनाकारण विदेश जान रोक लगाएको भन्दै सर्वोच्च अदालतमा हालेको रिट निवेदनमा आइतबार सुनुवाई गर्दै युवा यस्तो आदेश जारी भएको हो । एक अन्तर्राष्ट्रिय कार्यक्रममा भाग लिन गत शुक्रबार बिहान थाइल्यान्ड जान लाग्दा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाटै उनलाई फकाइएको थियो ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

१८ भाद्र २०७५, सोमबार ०२:०८ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

तीन सय ट्याक्सी चालक कारवाहीमा

काठमाडौं । नियममा नचल्ने ट्याक्सी चालकको चालक अनुमतिपत्र निलम्बन गर्ने विशेष अभियानअन्तर्गत कारवाही तीव्र पारिएको छ । ट्राफिक प्रहरीले करीब एक साताको अवधिमा मात्रै ३०० बढी ट्याक्सी चालकलाई कारवाही गरेको.....

पैँतीसबुँदे घोषणापत्र जारी गर्दै मानवअधिकार महाभेला सम्पन्न

काठमाडौँ । पैँतीसबुँदे घोषणापत्र जारी गर्दै ‘दशौँ राष्ट्रिय मानवअधिकार महाभेला २०१८’ सम्पन्न भएको छ । यही.....

संवाद

सबै
‘वीपीको राष्ट्रवाद यथार्थपरक थियो, अहिलेको राष्ट्रवाद नारापरक छ’

आधुनिक नेपाली राजनीतिका शिखरपुरुष , प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री, प्रजातान्त्रिक समाजवादका प्रवर्तक, जननायक वीपी कोइरालाको जन्मजयन्तीका अवसरमा वीपी विचारका..

Popular Posts