काठमाडौं जेसीजमा नयाँ कार्यसमिति

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: १७ मंसिर २०७५, सोमबार १५:०८

काठमाडौं । काठमाडौं जेसीजको अध्यक्षमा जेसी भुवन श्रेष्ठ निर्विरोध निर्वाचित हुनुभएको छ । काठमाडौं जेसीजको ३६ औं अधिवेशनबाट निवर्तमान कार्यकारिणी उपाध्यक्ष श्रेष्ठ वर्ष २०१९ का लागि अध्यक्षमा सर्वसम्मत हुनुभएको हो ।

अधिवेशनबाट कानुनी सल्लाहकारमा जेसी मुकुन्द दाहाल, दुई कार्यकारिणी उपाध्यक्षमा जेसी कैलाश श्रेष्ठ र ्रजेसी प्रकाश श्रेष्ठ, महासचिवमा जेसी अनुप सुनुवार, कोषाध्यक्षमा जेसी एन्जिला खड्का र उपाध्यक्षहरुमा जेसी हरिहर खड्का, जेसी करुणा थापा, जेसी रामराजा ओझा र जेसी श्याम घिमिरे निर्वाचित हुनुभएको छ । अधिवेशनपछि अध्यक्ष जेसी भुवन श्रेष्ठले आफ्नो कार्यकालमा काठमाडौं जेसीजलाई नयाँ उचाईमा पुर्याउने प्रतिबद्धता जनाउनुभयो ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

१७ मंसिर २०७५, सोमबार १५:०८ मा प्रकाशित

Popular Posts