इपीएलको ट्रफी सार्वजनिक

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: २० मंसिर २०७५, बिहीबार १५:४६

काठमाडौँ। यही मङ्सिर २२ गते शनिबारदिख शुरु हुने एभरेष्ट प्रिमियर लिग (इपिएल) टी–२० क्रिकेट प्रतियोगिताको ट्रफी सार्वजनिक गरिएको छ। आज आयोजित कार्यक्रममा एपिएलका ६ टिमका कप्तान र टिम मालिकको उपस्थितिमा यस बर्षको इपिएलको ट्रफी सार्वजनिक गरिएको हो।

ट्रफी सार्वजनिक कार्यक्रममा ६ टिमका कप्तानहरु विराटनगर वारियर्सका कप्तान पारस खड्का, काठमाडौँ किंग्सका कप्तान सोमपाल कामी, ललितपुर प्याट्रीयट्सका कप्तान ज्ञान्नेद्र मल्ल, चितवन टाइगर्सका कप्तान पृथु बास्कोटा, भैरहवा ग्लाडिएटर्सका कप्तान शरद भेस्वाकर र पोखरा राइनोजका कप्तान कीले कोत्जर उपस्थित थिए।

विराटनगरका कप्तान पारस खड्काले इपिएल गतबर्ष भन्दा ठुलो भएको र विश्वका प्रतिष्ठित खेलाडी यस बर्ष खेल्न आएकाले यसले नेपाली क्रिकेटलाई ठुलो मद्धत पुग्ने बताए। पारसले आफुहरुको टिम यस पटक पनि राम्रो रहेको जानकारी गराउदै दोस्रो पटक उपाधि जित्ने प्रयास गरे। त्यस्तै पोखराका कप्तान स्कल्याण्डका खेलाडी कोत्जरले आफु नेपाली खेलाडीहरुसंग परिचित हुदै गएको बताउदै नेपालमा क्रिकेटको क्रेज देखेर आफुलाई खुशी लागेको बताए।

कार्यक्रममा सबै कप्तानले शनिबारदेखि हुने प्रतियोगिताका लागि आफुहरु तयार रहेको भन्दै प्रतियोगितामा आफुले राम्रो प्रदर्शन गर्ने दाबि गरेका छन्।

आगामी शनिबार देखि हुने प्रतियोगितालाई आइसीसीले मान्याता दिएको छ भने क्रितिपुरस्थित मैदानमा विभिन्न खानाका स्टल, विभिन्न गेमका स्टल सहित मनोरंजनका लागि पूर्ण रुपमा तयार गरेको आयोजकले जानकारी दिएका छन्।

(Visited 1 times, 1 visits today)

२० मंसिर २०७५, बिहीबार १५:४६ मा प्रकाशित

शीर्ष खबर

सबै

बढ्दो धर्मान्तरबारे प्रथम राष्ट्रपति यादवको चिन्ता

काठमाडौं ।  गणतन्त्र नेपालका प्रथम राष्ट्रपति डा रामवरण यादवले राष्ट्रिय एकता बलियो बनाउन र मुलुकका समस्या समाधान गर्न संविधानको कार्यान्वयन आवश्यक रहेकोा बताउनुभएको छ ।  नेपाली काङ्ग्रेसका वरिष्ठ नेता.....

जनकपुर आउन पाउँदा धन्य छु : मुख्यमन्त्री योगी

धनुषा । भारतको उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री योगी आदित्यनाथले जनपुरधाम आउन पाउँदा धन्य भएको बताएका छन्। विवाह.....

संवाद

सबै
‘वीपीको राष्ट्रवाद यथार्थपरक थियो, अहिलेको राष्ट्रवाद नारापरक छ’

आधुनिक नेपाली राजनीतिका शिखरपुरुष , प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री, प्रजातान्त्रिक समाजवादका प्रवर्तक, जननायक वीपी कोइरालाको जन्मजयन्तीका अवसरमा वीपी विचारका..

Popular Posts