सन्नीलाई प्रहरीको हैरानी

संबाददाता : Samaj Khabar प्रकाशित मिति: १२ पुष २०७४, बुधबार ०२:१४

बलिउड हट बाला सन्नी लियोनले बेंगलरुमा नयाँ वर्षको अवसरमा तामझामको प्रस्तुति दिने भनिएको कार्यक्रमलाई त्यहाँको प्रहरीले अस्वीकार गरेको छ । बेंगलारु प्रहरी कमिस्नर टि सुनील कुमारले सहरमा हुन लागेको सन्नीको कार्यक्रम ‘नियम कानुनको पालना गर्नका लागि’ गर्न नदिएको बताए । अझ उनले कार्यक्रमकै कारण असुरक्षाको आभास हुन सक्ने भन्दै यस्तो निर्णय गर्नुपरेको बताएका छन् । प्रहरीले यस्तो निर्णय गर्नुका पछाडि अर्को कुरा पनि जोडिएको छ । आगामी डिसेम्बरको अन्तिममा हुन लागेको रात्रिकालीन सांगीतिक प्रस्तुतिलाई लिएर गत शुक्रबार कर्नाटक रक्षणा वेदिकेका सय जना जति प्रदर्शनकारीले समेत कार्यक्रम गर्न नदिने भन्दै हुलदंगा गरेका थिए ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

१२ पुष २०७४, बुधबार ०२:१४ मा प्रकाशित

विशेष

सबै

‘वीपीको राष्ट्रवाद यथार्थपरक थियो, अहिलेको राष्ट्रवाद नारापरक छ’

आधुनिक नेपाली राजनीतिका शिखरपुरुष , प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री, प्रजातान्त्रिक समाजवादका प्रवर्तक, जननायक वीपी कोइरालाको जन्मजयन्तीका अवसरमा वीपी विचारका अध्यता, पूर्व राजदूत , प्राध्यापक डा. जयराज.....

‘संविधान चना चटपटे बेच्ने कागज होइन, संविधान नमान्ने छुट सरकारलाई छैन’

काठमाडौं । प्र्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसले सरकारका संविधान विपरितका क्रियाकलापले प्रजातन्त्र र.....

संवाद

सबै
‘वीपीको राष्ट्रवाद यथार्थपरक थियो, अहिलेको राष्ट्रवाद नारापरक छ’

आधुनिक नेपाली राजनीतिका शिखरपुरुष , प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री, प्रजातान्त्रिक समाजवादका प्रवर्तक, जननायक वीपी कोइरालाको जन्मजयन्तीका अवसरमा वीपी विचारका..

 

 

 

Popular Posts